Na rynku działamy od 2012 roku. Tworzymy młody, ale za to bardzo zgrany, odpowiedzialny i wykwalifikowany zespół. W początkowym okresie działalności firma prowadziła tylko usługi w zakresie projektowania i realizacji ogrodów .Współpracując z kreatywnymi architektami krajobrazu zaaranżowaliśmy już razem wiele ciekawych przestrzeni.
Stale pogłębiamy swoją wiedzę oraz doświadczenie.. W odpowiedzi na potrzeby rynku i rosnące zainteresowanie ze strony klientów z upływem czasu postanowiliśmy wprowadzić wyposażenie dla domu i ogrodu.

Kontakt i obsługę naszych klientów chcemy utrzymywać na bardzo wysokim poziomie. Zależy nam na tym aby to Państwo byliście zadowoleni z obsługi, towaru i dokonanych u nas zakupów.

Przy realizacji ogrodów naszym głównym celem jest tworzenie nowoczesnych, niebanalnych i funkcjonalnych założeń, od etapu projektu, aż po efekt końcowy. Udaję się to dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i sprawnej organizacji pracy. Dużą uwagę przykładamy do jakości i terminowości realizacji, a wszystko po to aby urzeczywistnić Państwa marzenia o własnej oazie zieleni.

Onas zdjecie